Zielony Prąd

logo Zielony prąd
Zielony prąd to doświadczona firma rodzinna działająca w całym kraju. Oferują instalację na każdym rodzaju dachu oraz konstrukcje wolnostojące i Carporty.

Ocena całkowita: 5/5 Liczba oceniających: 1 osoba

Dane kontaktowe

  • 664 757 591
  • www.zielonyprad.eu
  • Szczecinek

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:0-3 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

Zielony Prąd to doświadczona firma rodzinna, która działa w branży odnawialnych źródeł energii w całym kraju. Oferują instalację na każdym rodzaju dachu oraz konstrukcje wolnostojące i Carporty. Przedsiębiorstwo działa szczególnie w zakresie nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych. 

Jest to firma, którą łączy pasja do fotowoltaiki. 

Przedsiębiorstwo zajmuje się również branżą odnawialnych źródeł energii. Oferuje kompleksową obsługę oraz wsparcie w otrzymaniu dotacji i finansowania instalacji fotowoltaicznej. Zielony Prąd pracuje na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych.

Zielona Energia posiada profesjonalny zespół, w skład którego wchodzi wielu specjalistów. Są to przede wszystkim solidni instalatorzy z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie instalacji fotowoltaicznych. 

Działają oni przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Ich niewątpliwym plusem jest również gwarancja na instalowane elementy. Przedsiębiorstwo nie ogranicza się jednak tylko do sprzedaży instalacji fotowoltaicznych. 

Zielony Prąd realizuje zlecenia montażowe zgodnie z prawem, normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta. W swojej ofercie proponują możliwość stworzenia projektu, dobór sprzętu, oraz konserwację instalacji. 

Ponadto firma proponuje profesjonalny montaż objęty gwarancją Zielony Prąd. Przedsiębiorstwo szanuje wartości, dlatego dąży do tego, aby znaleźć się jak najbliżej potrzeb klienta. Instalatorzy realizują zlecenia montażowe zgodnie z normami budowlanymi. 

Decyzja o wyborze firmy Zielony Prąd to gwarancja udanej inwestycji na lata. Nie musisz się martwić o dotrzymanie terminów. Na każdym etapie projektu będziesz o wszystkim poinformowany. Zielony Prąd to gwarancja udanej inwestycji. 

Wykorzystywanie farm wiatrowych również jest dobrą alternatywą, jeżeli chodzi o produkcję energii elektrycznej.

Kapitał zakładowy przedsiębiorstwa wynosi: 50 000 zł.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej zielony prad realizacja instalacji fotowoltaicznej zielony prad realizacja instalacji fotowoltaicznej zielony prad realizacja instalacji fotowoltaicznej zielony prad realizacja instalacji fotowoltaicznej zielony prad realizacja instalacji fotowoltaicznej zielony prad

Dodaj komentarz