Longi Solar

logo longi-solar
LONGi prowadzi przemysł fotowoltaiczny na nowe wyżyny dzięki innowacjom produktowym i zoptymalizowanemu stosunkowi kosztów do mocy z przełomowymi technologiami monokrystalicznymi. LONGi dostarcza rocznie na całym świecie ponad 30 GW wysokowydajnych płytek i modułów słonecznych, co stanowi około jednej czwartej światowego zapotrzebowania. Firma LONGi jest uznawana za najcenniejszą na świecie firmę zajmującą się technologią słoneczną o najwyższej wartości rynkowej. Innowacja i zrównoważony rozwój to dwie podstawowe wartości firmy LONGi.

Ocena całkowita: 1/5 Liczba oceniających: 3 osoby
  • Kraj pochodzenia:usa
  • Siedziba:Xi'an
  • Rok założenia:2000
  • Liczba pracowników:
 

www.en.longi-solar.com

O firmie

LONGi prowadzi przemysł fotowoltaiczny na nowe wyżyny dzięki innowacjom produktowym i zoptymalizowanemu stosunkowi kosztów do mocy z przełomowymi technologiami monokrystalicznymi. LONGi dostarcza rocznie na całym świecie ponad 30 GW wysokowydajnych płytek i modułów słonecznych, co stanowi około jednej czwartej światowego zapotrzebowania. Firma LONGi jest uznawana za najcenniejszą na świecie firmę zajmującą się technologią słoneczną o najwyższej wartości rynkowej. Innowacja i zrównoważony rozwój to dwie podstawowe wartości firmy LONGi.

Misja marki

Wykorzystując energię słoneczną, zasilamy zielony świat!
Naszym celem jest utrzymanie pozycji lidera w produkcji monokrystalicznych produktów krzemowych, zapewniając wyższą wydajność światowemu przemysłowi fotowoltaicznemu.
Jesteśmy lojalnym partnerem branży fotowoltaicznej, tworząc większą wartość dla inwestycji klientów.
Poświęcamy się rozwojowi przemysłu fotowoltaicznego, wprowadzając zielony świat dla przyszłych pokoleń.