Q.CELLS

logo qcells
Jesteśmy wiodącą globalną firmą zajmującą się energią słoneczną, która stale odkrywa nowe podejścia i technologie w naszych czterech najnowocześniejszych centrach badawczo-rozwojowych w Niemczech, Korei, Chinach i Malezji. Nasze duże inwestycje i głębokie zaangażowanie w badania i rozwój nieustannie ulepszają nasze produkty i metody produkcji.

Brak ocen
  • Kraj pochodzenia:
  • Siedziba:Bitterfeld-Wolfen
  • Rok założenia:1952
  • Liczba pracowników:> 8500 pracowników
 

www.q-cells.com

O firmie

Jesteśmy wiodącą globalną firmą zajmującą się energią słoneczną, która stale odkrywa nowe podejścia i technologie w naszych czterech najnowocześniejszych centrach badawczo-rozwojowych w Niemczech, Korei, Chinach i Malezji. Nasze duże inwestycje i głębokie zaangażowanie w badania i rozwój nieustannie ulepszają nasze produkty i metody produkcji.

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Nasze produkty zostały niezależnie przetestowane i certyfikowane w ramach rygorystycznego i niezależnego programu zapewnienia jakości niemieckiego instytutu certyfikującego VDE oraz w ramach naszych dodatkowych wewnętrznych programów kontroli jakości. Q CELLS jest rozpoznawalna i renomowana w globalnym przemyśle PV jako marka o najwyższym poziomie jakości.

DOSKONAŁOŚĆ PRODUKCJI

Nasze w pełni zautomatyzowane fabryki produkcyjne i nasz najnowocześniejszy system realizacji produkcji (MES) zapewniają pełną identyfikowalność wszystkich produktów, od zaopatrzenia po logistykę, i pomagają nam zoptymalizować cały proces produkcyjny.

Dodaj komentarz