Wojtmar

WojTmar_logo
Firma Wojtmar działa od 2013 roku. Oferuje kompleksową usługę od pozyskania inwestowania po montaż dla domów jednorodzinnych, firm i rolników oferując gotowe zestawy fotowoltaiczne wysokiej klasy.

Ocena całkowita: 3.67/5 Liczba oceniających: 3 osoby

Dane kontaktowe

  • 570 353 313
  • www.wojtmar.com.pl
  • Szydłowiec
poniedziałek 08:00–17:00
wtorek 08:00–17:00
środa 08:00–17:00
czwartek 08:00–17:00
piątek 08:00–17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:7-10 lat
  • Ilość realizacji:powyżej 1000

Firma Wojtmar działa od 2013 roku. Pełni usługi bazujące na sprzedaży fotowoltaiki, pomp ciepła i kotłów na pellet. Oferuje usługę proponując montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła dla domów jednorodzinnych, firm i rolników. Przedsiębiorstwo posiada również gotowe zestawy fotowoltaiczne wysokiej klasy.

Zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji. W skład tych usług wchodzi: bezpłatny audyt i projekt instalacji fotowoltaicznej, dostawa i montaż elektrowni słonecznej, podłączenie do sieci elektrycznej, uruchomienie i sprawdzenie pracy instalacji, przygotowanie: dokumentacji do Zakładu Energetycznego.

Wysoką jakość udaje się uzyskać dzięki wykorzystaniu produktów renomowanych marek oraz współpracy własnej ekipy instalacyjnej z podwykonawcami w całej Polsce. Pomagają w załatwieniu wszelkich formalności, a każde zamówienie traktują indywidualnie.

Jeżeli podpiszesz umowę z tą firmą, możesz liczyć się z kompleksową obsługą inwestycji. Firma specjalizuje się w montażu w szczególności instalacji fotowoltaicznych.

Odnawialne źródła energii to bardzo ważny temat, który jest istotny nie tylko z perspektywy użytkownika, ale również z perspektywy całej planty. Dołączając do instalacji pompy ciepła, oszczędzasz budżet w swojej firmie oraz przyczyniasz się do redukcji emisji CO2 do atmosfery.

Panele fotowoltaiczne to usługa, którą zajmuje się Wojtmar. Przedsiębiorstwo dzięki dostarczaniu kompleksowych rozwiązań opartych na najnowszej technologii cieszy się dobrymi opiniami wśród odbiorców.

“Do każdego zamówienie podchodzimy indywidualnie.” – takimi słowami określa swoją prace Wojtmar. Jeżeli chcesz zamówić instalację fotowoltaiczną, skorzystaj z usług firmy Wojtmar. Tak ogromne doświadczenie sprawia, że warto im zaufać.

Kapitał zakładowy przedsiębiorstwa wynosi: 5 000,00 zł.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej WojTmar realizacja instalacji fotowoltaicznej WojTmar realizacja instalacji fotowoltaicznej WojTmar realizacja instalacji fotowoltaicznej WojTmar realizacja instalacji fotowoltaicznej WojTmar realizacja instalacji fotowoltaicznej WojTmar realizacja instalacji fotowoltaicznej WojTmar

Dodaj komentarz