Risen Solar

logo RISEN
Risen Energy Co., Ltd. została założona w 1986 roku i notowana jako chińska spółka publiczna (kod akcji: 300118) w 2010 roku. Risen Energy jest jednym z pionierów w branży solarnej i zaangażował się w tę branżę jako ekspert ds. Badań i rozwoju, zintegrowany producent od płytek po moduły, producent systemów off-grid, a także inwestor, deweloper i EPC projektów PV.

Brak ocen
  • Kraj pochodzenia:china
  • Siedziba: Chiny
  • Rok założenia:1986
  • Liczba pracowników:-
 

www.risenenergy.com

O firmie

Risen Energy Co., Ltd. została założona w 1986 roku i notowana jako chińska spółka publiczna (kod akcji: 300118) w 2010 roku. Risen Energy jest jednym z pionierów w branży solarnej i zaangażował się w tę branżę jako ekspert ds. Badań i rozwoju, zintegrowany producent od płytek po moduły, producent systemów off-grid, a także inwestor, deweloper i EPC projektów PV. Dążąc do dostarczania zielonej energii na całym świecie, Risen Energy rozwija się na arenie międzynarodowej, posiadając biura i sieci sprzedaży w Chinach, Niemczech, Australii, Meksyku, Indiach, Japonii, USA i innych. Po latach starań osiągnęła zdolność produkcyjną modułów 12,6 GW. Risen Energy szybko się rozwija i utrzymuje stabilne tempo ze średnim wskaźnikiem zadłużenia na poziomie około 60% w latach 2011-2020.

Eksportowane na świat

Jako przedsiębiorstwo high-tech na poziomie stanowym, Risen Energy dysponuje ponad 45 kluczowymi podstawowymi technologiami biznesowymi i ustanowiło laboratorium fotowoltaiczne na poziomie krajowym, które jest niezależne i uzyskało certyfikat CNAS. Laboratorium może przeprowadzić 54 testy projektowe zgodnie z EC61215, IEC61730-2 i UL1703 oraz zapewnić wsparcie w zakresie projektowania, rozwoju i kontroli jakości firmy i innych przedsiębiorstw fotowoltaicznych.

Nagrody

Odpowiednie produkty Risen Energy przeszły certyfikaty TüV, CE, GS, ROHS, REACH, PAHS i inne międzynarodowe certyfikaty oraz przejęły wiodącą rolę w przejściu systemu zarządzania środowiskowego ISO14001, systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy GB / T28000 .Inwestorzy w rozwój elektrowni fotowoltaicznych w 2014 roku. Złota nagroda dla branży fotowoltaicznej 9. China Brand Festival w 2015 roku, pierwsza partia certyfikacji fotowoltaicznej „Top Runners” i inne nagrody. W 2017 roku firma zajęła 6 miejsce wśród 20 największych chińskich firm produkujących moduły fotowoltaiczne.

Cele rozwoju

Firma będzie nalegać na kulturę firmy, aby nadal wzmacniać badania i rozwój w celu produkcji wysokowydajnych ogniw fotowoltaicznych i modułów, aby sprostać rosnącym potrzebom rynków krajowych i zamorskich.