EPG

logo epg
EPG dostarcza fotowoltaikę dla gospodarstw domowych, firm i rolnictwa dając 15 lat gwarancji na instalację. Ułatwia skorzystanie z finansowania na atrakcyjnych warunkach a montaż wykona w 2 dni robocze dzięki współpracy 120 ekip monterskich.

Ocena całkowita: 1.33/5 Liczba oceniających: 1 osoba

Dane kontaktowe

  • 58 380 31 41
  • www.epg.eco
  • Sopot
poniedziałek 09:00–17:00
wtorek 09:00–17:00
środa 09:00–17:00
czwartek 09:00–17:00
piątek 09:00–17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:4-6 lat
  • Ilość realizacji:powyżej 1000

Firma EPG dostarcza panele fotowoltaiczne swoim klientom już od wielu lat. Obsługuje klientów indywidualnych, a także małe, średnie i duże firmy. Daje im 15 lat gwarancji na instalację. 

EPG służy fachowym doradztwem na terenie całego kraju. Firma pomaga w uzyskaniu dofinansowania instalacji na atrakcyjnych warunkach. Montaż z reguły zajmuje im 2 dni robocze. Posiadają 120 ekip monterskich, dzięki którym praca przebiega sprawnie. 

Zanim zdecydujesz się na montaż instalacji fotowoltaicznej, sprawdź jakość produktów i wykonawstwa firmy. Nieodpowiednio wykonany pomiar sprawi, że pierwotna ilość paneli nie wystarczy. 

Dołożenie paneli po czasie może kosztować tyle, co pół nowej instalacji. Warto ustrzec się dodatkowych kosztów oraz już na początku wybrać firmę, podejdzie profesjonalnie do zlecenia. Jeżeli chcesz zadbać o ekologiczną przyszłość, podejmij racjonalną decyzję. Trafny wybór to podstawa.

EPG wykorzystuje elementy o najwyższej jakości i wytrzymałości. Proponują rozszerzoną gwarancję zarówno na elementy, jak i montaż.

Duża ilość odbiorców jest zachwycona sposobem obsługi przedsiębiorstwa. Firma daje możliwość skorzystania z dofinansowania na fotowoltaikę. Jej usługi są profesjonalne. Przedsiębiorstwo twierdzi, że zrównoważony rozwój to podstawa. 

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej epa realizacja instalacji fotowoltaicznej epa realizacja instalacji fotowoltaicznej epa

Dodaj komentarz