Talesun

logo taleaun
TALESUN Solar powstał w 2010 roku. Jest spółką zależną grupy Zhongli utworzonej w 1988 roku. Siedziba TALESUN Solar i jedna z jej fabryk produkcyjnych znajdują się w Chinach.

Brak ocen
  • Kraj pochodzenia:chiny
  • Siedziba:Changshu
  • Rok założenia:2010
  • Liczba pracowników:
 

www.talesun-eu.com

O firmie

TALESUN Solar powstał w 2010 roku. Jest spółką zależną grupy Zhongli utworzonej w 1988 roku. Siedziba TALESUN Solar i jedna z jej fabryk produkcyjnych znajdują się w Chinach. Od 2016 roku jesteśmy w TOP 10 TIER 1 Bloomberg, renomowanym rankingu największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie na rynku PV. Pierwotnie klasyfikacja ta była przeznaczona dla banków do szacowania wypłacalności przedsiębiorstw. Dziś pozostaje punktem odniesienia dla banków, ale przemawia także do naszych partnerów i klientów.

Ogólnoświatowa historia sukcesu

„Jesteśmy zespołem sprzedaży i marketingu TALESUN Solar, spółki zależnej Grupy Zongli. Zhongli to globalna chińska grupa, której podstawową działalnością jest produkcja zaawansowanych technologicznie produktów . Grupa ta obejmuje 6 odrębnych działań związanych z 2 głównymi sektorami: słonecznym (fotowoltaika, magazynowanie energii, system montażu szaf i paneli) i optycznym (światłowód, jego wykorzystanie w częściach samochodowych i nieruchomościach). Grupa,
silnie zaangażowana w ochronę środowiska , jest dumna z bycia częścią TOP 500 największych chińskich firm prywatnych oraz TOP 100 chińskich firm prywatnych, które uzyskały ocenę AAA. Nasz zespół powstał w 2010 roku i jest częścią globalnego zespołu wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych i współpracujących profesjonalistów, oferujących wyjątkową obsługę i porady, wyjątkowy stosunek wartości do ceny oraz sukces projektów zaawansowanych technologicznie . Posiadamy duże moce produkcyjne i dostosowujemy nasze rozwiązania do Twojego projektu, umożliwiając Ci wybór rzetelnych i skutecznych decyzji. Jako spółka zależna grupy Zongli, korzystamy z silnej pozycji w zakresie badań i rozwoju oraz innowacji technologicznych w sercu naszej oferty. Ta zdolność do innowacji, dodana do naszej globalnej obecności i naszych wyników finansowych, TALESUN Solar jest jedną z niewielu chińskich firm, które otrzymały certyfikat jakości VDE przetestowany w branży fotowoltaicznej, a także „” China Photovoltaic Top Runner Award ”, która potwierdza jakość produktów TALESUN Solar.”

Dodaj komentarz