Emeco Fotowoltaika

logo EMECO
Od 7 lat działamy na rynku fotowoltaicznym jako lider, dostarczając rozwiązania najwyższej jakości. Dbamy o to, aby każdy projekt był dopasowany bezpośrednio do potrzeb zarówno konsumenta indywidualnego, jak i firm oraz gospodarstw rolnych.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • +48 538 464 538
  • www.emeco.pl
  • Mrągowo

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Brak informacji
  • Doświadczenie:7-10 lat
  • Ilość realizacji:powyżej 1000

Emeco Fotowoltaika działa już 7 lat na rynku fotowoltaicznym. Jest liderem, który dostarcza rozwiązania najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo dba o to, aby każdy projekt był dopasowany bezpośrednio do potrzeb każdego klienta. 

Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych (gospodarstwa domowe), jak i małych dużych, a nawet średnich przedsiębiorców. Pomaga im w realizacji kompleksowych inwestycji związanych z budową własnej elektrowni słonecznej.

Rozwiązania fotowoltaiczne to temat, w którym firma ma niezbędną wiedzę i duże doświadczenie. Ilość obsłużonych klientów wzmocniła ich kompetencje i zasób informacji w dziedzinie, w której się specjalizują. 

Emeco kompleksowo wykonuje instalacje fotowoltaiczne. Firma zajmuje się projektowaniem i realizacją oraz oferują gwarancje na wykorzystane elementy. Stabilność i fachowość to jedne z określeń, które z całą pewnością można użyć opisując firmę Emeco.

Ogromne doświadczenie i know-how zdobyte przez lata wykonywanych zleceń wpływają na ich fachowość i sprawność realizacji każdego zlecenia.  

Kapitał zakładowy firmy wynosi: 1 000 000,00 zł.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej emeco realizacja instalacji fotowoltaicznej emeco realizacja instalacji fotowoltaicznej emeco realizacja instalacji fotowoltaicznej emeco realizacja instalacji fotowoltaicznej emeco realizacja instalacji fotowoltaicznej emeco

Dodaj komentarz