WINAICO

logo winaico
WINAICO oznacza innowację, jakość i zrównoważony rozwój. Głęboko wierzymy w potencjał technologii słonecznej jako głównego źródła energii przyszłości. Od samego początku staramy się promować energię słoneczną na całym świecie. Dzięki naszym produktom chcemy przyczynić się do walki ze zmianami klimatu i uczynić świat lepszym miejscem.

Brak ocen
  • Kraj pochodzenia:
  • Siedziba:Creglingen
  • Rok założenia:2008
  • Liczba pracowników:
 

www.winaico.com

O firmie

WINAICO oznacza innowację, jakość i zrównoważony rozwój. Głęboko wierzymy w potencjał technologii słonecznej jako głównego źródła energii przyszłości. Od samego początku staramy się promować energię słoneczną na całym świecie. Dzięki naszym produktom chcemy przyczynić się do walki ze zmianami klimatu i uczynić świat lepszym miejscem.

WINAICO Deutschland GmbH została założona w 2008 roku i od tego czasu marka WINAICO rozprzestrzeniła się w całej Europie. W 2012 WINAICO otworzyło biura w USA, Australii i Japonii.

Dzięki modułom WINAICO kupujesz produkty od producenta, który specjalizuje się w najwyższej jakości modułach słonecznych. Wszechstronne doświadczenie i wiedza z sektora półprzewodników, w połączeniu z ultranowoczesną technologią produkcji, wysokiej jakości komponentami i rygorystyczną kontrolą jakości, umożliwia precyzyjną produkcję i doskonałe wyniki. 

Dodaj komentarz