Wasta

logo wasta
WASTA Pure Energy oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, firm i rolnictwa. Nasz zespół, który posiada wiedzę i doświadczenie oraz na bieżąco przechodzi szkolenia, świadczy fachową obsługę dla klientów.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • 518 973 923
  • www.wasta.com.pl
  • Kępno

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:powyzej 10 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

WASTA Pure Energy oferuje instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, firm i rolnictwa. Firma ma wieloletne doświadczenie w branży energetycznej.Tworzy ją zespół, który korzysta z wartości szkoleniowych i dzięki temu świadczy fachową obsługę klienta.

W Polsce jest już 750 gospodarstw domowych, które skorzystały z oferty dot. fotowoltaiki firmy. Przedsiębiorstwo wyprodukowało już 250000 kWh energii elektrycznej dla swoich klientów. Wasta ofertę kieruje do klientów indywidualnych, małych, dużych i średnich przedsiębiorców.

Firma pomaga w wyborze dopasowanej do potrzeb klienta inwestycji. Takie długofalowe działanie, jak inwestycja w fotowoltaikę, wnosi do codzienności użytkownika wiele korzyści. Na firmę Wasta składa się wyspecjalizowany w dziedzinie energetyki zespół.

Przedsiębiorstwo obsługuje klientów indywidualnych oraz małe, duże i średnie przedsiębiorstwa. Od swoich partnerów biznesowych, wymaga najwyższej jakość i niezawodności usług. Produkty, które dostępne są na zamówienie, mają dobrą jakość i gwarancje użytkowania.

Kapitał zakładowy przedsiębiorstwa wynosi: 5 000,00 zł.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej Wasta realizacja instalacji fotowoltaicznej Wasta realizacja instalacji fotowoltaicznej Wasta realizacja instalacji fotowoltaicznej Wasta realizacja instalacji fotowoltaicznej Wasta

Dodaj komentarz