SUNTECH Polska

logo Suntech Polska
SUNTECH Polska powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku energetycznym i instalatorskim. Obecnie świadczy usługi dla osób indywidualnych, rolników i przedsiębiorstw. Posiada własne zespoły montażowe i serwisowe, które są wspierane zapleczem oficjalnych krajowych dystrybutorów i producentów. Daje to gwarancje najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie projektowania, wykonawstwa, pozyskania dotacji i finansowań oraz serwisu inwestycji.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • 15 819 47 77
  • www.suntechpolska.pl
  • Stalowa Wola

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:powyzej 10 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

Firma SUNTECH Polska powstała w 1996 roku. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie na rynku energetycznym i instalatorskim. Obecnie świadczy usługi dla osób indywidualnych, rolników i firm. 

Przedsiębiorstwo posiada własne zespoły montażowe i serwisowe, które są wspierane zapleczem oficjalnych krajowych dystrybutorów i producentów. Daje to gwarancje najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie projektowania, wykonawstwa, pozyskania dotacji i finansowań oraz serwisu inwestycji.

Jednym z głównych celów SUNTECH Polska jest stały rozwój stosowanych technologii i rozwiązań pod kątem innowacyjności i zwiększenia ich efektywności. Zadanie to realizuje poprzez współpracę z wieloma placówkami rozwojowymi w tym z wybranymi wydziałami Wrocławskich Uczelni.

Dzięki temu klient zyskuje pewność jakości wykonania instalacji i jej niezawodności oraz bezpiecznej pracy przez długie lata. Przedsiębiorstwo posiada wykwalifikowany zespół, dzięki któremu każda usługa wykonywana jest z najwyższą starannością. 

Kapitał zakładowy firmy wynosi: 1 594 000,00 zł.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej suntech polska realizacja instalacji fotowoltaicznej suntech polska realizacja instalacji fotowoltaicznej suntech polska realizacja instalacji fotowoltaicznej suntech polska realizacja instalacji fotowoltaicznej suntech polska realizacja instalacji fotowoltaicznej Solar technica

Dodaj komentarz