SOLARSET

logo solarset
SOLARSET specjalizuje się w montażu instalacji fotowoltaicznych dla prywatnych klientów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Swoje projekty tworzą w oparciu o sprawdzone komponenty najwyższej jakości od producentów, do których mają zaufanie.

Ocena całkowita: 4/5 Liczba oceniających: 2 osoby

Dane kontaktowe

  • 662 570 945
  • www.solarset.pl
  • Poznań

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:0-3 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

SOLARSET specjalizuje się w montażu instalacji fotowoltaicznych dla prywatnych klientów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Swoje projekty tworzą na podstawie sprawdzonych komponentów najwyższej jakości od producentów, do których mają zaufanie.

Zgromadzone doświadczenie pozwala również na innowacje. Solarset bierze udział w międzynarodowych projektach badawczo-rozwojowych w zakresie fotowoltaiki i solarnego chłodzenia budynków.

Priorytetem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości swoim klientom. Przedsiębiorstwo odpowiedzialnie promuje odnawialne źródła energii, oferując najwyższej jakości sprzęt.  

Firma obsługuje klientów indywidualnych, ale i małych oraz dużych przedsiębiorców.Przedsiębiorstwo oferuje również takie usługi jak fotowoltaika dla prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Solarset poza montażem paneli fotowoltaicznych wdraża również ofertę na pompy ciepła.  

Jeżeli chcesz produkować energię elektryczną, możesz to zrobić za pomocą takiego rozwiązania jak panele fotowoltaiczne. Wybierając tę metodę, przyczyniasz się do redukcji nadmiernej emisji CO2. Instalacja fotowoltaiczna to dobre rozwiązanie, aby zyskać niezależność energetyczną. 

Przedsiębiorstwo swoją działalnością promuje odnawialne źródła energii. Dzięki realizacji instalacji pv jesteś na dobrej drodze do uzyskania oszczędności. 

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej Solarset realizacja instalacji fotowoltaicznej Solarset realizacja instalacji fotowoltaicznej Solarset realizacja instalacji fotowoltaicznej Solarset realizacja instalacji fotowoltaicznej Solarset realizacja instalacji fotowoltaicznej Solarset

Dodaj komentarz