SOLAR – TECH

logo Solar-Tech
Posiadamy oddziały w różnych częściach kraju, a kilkanaście firm monterskich z uprawnieniami, z którymi współpracujemy jest w stanie wykonać i profesjonalnie serwisować instalacje solarne na terenie prawie całej Polski oraz w niektórych krajach UE.

Ocena całkowita: 4.95/5 Liczba oceniających: 7 osób

Dane kontaktowe

  • 793 386 309
  • www.solar-tech.pl
  • Warszawa
Poniedziałek 10:00 – 18:00
Wtorek 10:00 – 18:00
Środa 10:00 – 18:00
Czwartek 10:00 – 18:00
Piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 15:00
Niedziela Zamknięte

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:powyzej 10 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

Solar-Tech specjalizuje się w montowaniu paneli fotowoltaicznych. Firma używa najlepszych technologii. Przedsiębiorstwo pracuje przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów najlepszych niemieckich, włoskich i austriackich producentów.  

Firma wykorzystuje niezawodne i nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji energii słonecznej. Solar-Tech stawia na profesjonalizm. Swojej usługi kieruje dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wysoko wykwalifikowani instalatorzy firmy gwarantują prawidłową instalację i funkcjonowanie produktów.

Oddziały firmy znajdują się w różnych częściach kraju. Przedsiębiorstwo posiada kilkanaście firm monterskich z uprawnieniami. Są oni w stanie wykonać profesjonalne usługi i serwisować instalacje solarne na terenie całej Polski i krajów UE. Panele fotowoltaiczne to ekologiczne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Marki w ofercie

Galeria

kolektor solar tech falownik fronius realizacja instalacji fotowoltaicznej solar-tech realizacja instalacji fotowoltaicznej solar-tech realizacja instalacji fotowoltaicznej solar-tech realizacja instalacji fotowoltaicznej solar-tech

Dodaj komentarz