UWOLNIJ PRĄD

logo uwolnij prad
Uwolnij Prąd jest lokalną firmom z dużym doświadczeniem. Montuje instalacje fotowoltaiczne oparte tylko na sprawdzonych komponentach. Dzięki temu udało im się dotychczas zrealizować kilkaset instalacji w kilka lat działalności.

Ocena całkowita: 2.93/5 Liczba oceniających: 14 osób

Dane kontaktowe

  • 661 491 122
  • www.uwolnijprad.pl
  • Wieluń
Poniedziałek 08:00 – 17:00
Wtorek 08:00 – 17:00
Środa 08:00 – 17:00
Czwartek 08:00 – 17:00
Piątek 08:00 – 17:00
Sobota10 Nieczynne
Niedziela Nieczynne

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:0-3 lat
  • Ilość realizacji:0-499

Uwolnij Prąd, jest lokalną firmom z dużym doświadczeniem. Montuje instalacje fotowoltaiczne oparte tylko na sprawdzonych komponentach. Dzięki temu udało im się dotychczas zrealizować kilkaset instalacji w kilka lat działalności. 

Przedsiębiorstwo montuje i dostarcza systemy fotowoltaiczne, które są oparte na sprawdzonych komponentach. Oferuje swoim klientom bezpłatny audyt fotowoltaiczny. Jest to firma z doświadczeniem w segmencie energii odnawialnej ze słońca. 

Firma zrealizowała już setki inwestycji. Przy takim sposobie pozyskiwania prądu należy pamiętać o ekologii i dbałości o dobro środowiska. Poza fotowoltaiką Uwolnij Prąd zajmuje się sprzedażą pomp ciepła i pieców elektrodowych. 

Takie nowoczesne urządzenia grzewcze to dobra alternatywa, dla wszystkich tych, którzy chcą ogrzewać swoje firmy ekologicznie. Podczas wyboru pompy ciepła należy pamiętać, że bardzo ważnym etapem jest dobranie odpowiedniego urządzenia pasującego do naszych warunków i dodatkowych komponentów.  

Firma opiera się na zrozumieniu potrzeb klienta. Od Uwolnij Prąd razem z montażem, otrzymujemy 25 lat liniowej gwarancji na moc instalacji, 12 lat gwarancji na moduły fotowoltaiczne oraz 12 lat na falownik firmy Solar Edge. Właścicielem firmy PG Doradztwo jest prezes zarządu Przemysław Piekielny.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej UWOLNIJ PRAD realizacja instalacji fotowoltaicznej UWOLNIJ PRAD realizacja instalacji fotowoltaicznej UWOLNIJ PRAD realizacja instalacji fotowoltaicznej UWOLNIJ PRAD realizacja instalacji fotowoltaicznej UWOLNIJ PRAD realizacja instalacji fotowoltaicznej UWOLNIJ PRAD

Dodaj komentarz