Hymon

logo hymon
HYMON to czołowa polska firma w zakresie fotowoltaiki. Jako Generalny Wykonawca elektrowni fotowoltaicznych w Europie z 10-letnim doświadczeniem oraz stałą współpracą z producentami jest gwarantem wykonania i jakości inwestycji.

Ocena całkowita: 5/5 Liczba oceniających: 2 osoby

Dane kontaktowe

  • +48 798 614 258
  • www.hymon.pl
  • Warszawa
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:7-10 lat
  • Ilość realizacji:powyżej 1000

Hymon fotowoltaika sp z.o.o. to czołowa polska firma w zakresie fotowoltaiki. Jako Generalny wykonawca elektrowni fotowoltaicznych w Europie z 10-letnim doświadczeniem oraz stałą współpracą z producentami jest gwarantem wykonania i jakości inwestycji.

Zespół marki Hymon liczy 75 ekip montażowych, które co miesiąc realizują około 700 instalacji. Takie działania pozwalają zachować ciągłość i wysoki poziom serwisu. Przedsiębiorstwo wykonuje zlecenia na terenie całego kraju.

 Oferuje takie rozwiązania jak usługa montażu instalacji. Zapewnia gwarancję całej instalacji. Decydując się na tę firmę, można liczyć na profesjonalne podejście, jeżeli chodzi o całość prac montażowych.

Hymon obsługuje każdego klienta indywidualnego oraz małych, dużych i średnich klientów biznesowych. Firma posiada korzystne ceny materiałów, a ich panele fotowoltaiczne są warte uwagi. 

Działają całkiem sprawnie. Firma bierze pełną odpowiedzialność za całą instalację. 

Know-how w branży energetycznej to niewątpliwy atut, który firma wykorzystuje przy współpracy z ośrodkami badawczymi. 

Cechuje ich duża innowacyjność. Hymon jest dowodem na to, że można w ekologiczny sposób produkować energię elektryczną.

Kapitał zakładowy przedsiębiorstwa wynosi: 1 500 000,00 zł.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy Hymon, skontaktuj się z nimi. Konsultanci omówią z Tobą warunki gwarancji, czy też cały przebieg współpracy.  

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon realizacja instalacji fotowoltaicznej hymon

Dodaj komentarz