Green Energy

logo green energy
Specjalizujemy się w odnawialnej energii elektrycznej wytwarzanej z paneli słonecznych. Możemy się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz zespołem ludzi, którzy czerpią satysfakcję ze swojej pracy.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • 737 486 952
  • www.greenenergywroc.pl
  • Wrocław

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Brak informacji
  • Doświadczenie:0-3 lat
  • Ilość realizacji:500-1000

Green energy to firma, która specjalizuje się w odnawialnej energii. Fotowoltaika to wytwarzanie energii elektrycznej z paneli słonecznych. Firma na swoim koncie ma setki zadowolonych klientów. 

Ważnym atutem przedsiębiorstwa jest zespół ludzi, którzy je tworzą. To dzięki profesjonalistom wchodzącym w skład firmy, usługi pełnione są szybko i sprawnie. Szkolenie pracowników to kwestia, która firmie nie pozostaje obojętna.

Przedsiębiorstwo rozumie, że gwarancją zadowalającej obsługi klienta jest aktualna wiedza specjalistyczna i lata doświadczenia na rynku pracy. W skład firmy Green energy wchodzą ekipy monterskie, które mają wiedzę w zakresie OZE i wszystkie wymagane uprawnienia.

Szkolenia UDT zapewniają im prawidłowy i bezawaryjny montaż.Panele fotowoltaiczne, które instaluje Green energy, pochodzą od solidnych producentów. Green energy posiada certyfikaty na wszystkie wykorzystywane sprzęty.

Obsługa klienta w tej firmie jest zadowalająca. Przedsiębiorstwo pomaga w organizacji dokumentów – z nimi każda formalność to czysta przyjemność. Przedsiębiorstwo rozumie, że ochrona środowiska jest ważnym aspektem. Dlatego poprzez swoją działalność propaguje rozwój OZE.  

Kapitał zakładowy przedsiębiorstwa Green energy wynosi: 85 000 zł.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy panele fotowoltaiczne realizacja instalacji fotowoltaicznej Green Energy

Dodaj komentarz