Brewa

logo brewa
Brewa to spółka z Kalisza powstała w 2015 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija, stale powiększając swój zespół. W swoich osiągnięcia ma wiele nagród i wyróżnień m.in. jako Przedsiębiorca Roku 2017 czy Instalator Roku Corab. Może też się pochwalić udziałem w wielu programach, przynależności do stowarzyszeń i związków oraz współpracą z firmą IKEA.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • 62 590 42 82
  • www.brewa.pl
  • Kalisz
Poniedziałek 08:00 – 16:00
Wtorek 08:00 – 16:00
Środa 08:00 – 16:00
Czwartek 08:00 – 16:00
Piątek 08:00 – 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:4-6 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

Firma Brewa to spółka z Kalisza powstała w 2015 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija, stale powiększając swój zespół. W swoich osiągnięcia ma wiele nagród i wyróżnień m.in. jako Przedsiębiorca Roku 2017 czy Instalator Roku Corab.

Przedsiębiorstwo zajmuje się rozwojem odnawialnych źródeł energii i może się pochwalić udziałem w wielu programach. Należy do stowarzyszenia firmy IKEA.

Jeśli wybierzesz firmę Brewa, możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony profesjonalnie. Przedsiębiorstwo ma świadomość, że kupno instalacji jest krokiem, aby zadbać o niezależność energetyczną.

Oferta firmy Brewa jest dopasowana do potrzeb klienta. Przedsiębiorstwo działa kreatywnie i dobiera instalacje odpowiednie na każdą kieszeń. W tej firmie uzyskasz również audyt instalacji fotowoltaicznych.

Korzystając z usług firmy, zawsze otrzymasz profesjonalne doradztwo, pomoc w formalnościach, przygotowanie projektu przez dobór finansowania aż po montaż i serwis.

Usługi firmy obecnie dotyczą odnawialnych źródeł energii. W firmie Brewa można znaleźć następujące produkty: mikroinstalacje PV, magazyny energii, pompy ciepła.

Na ich stronie internetowej znajdziesz również informacje o tym, jaką stacje ładowania samochodów elektrycznych najlepiej wybrać. W zakładce „Stacje ładowania EV” przeczytasz również informacje na temat energii elektrycznej lub stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Kapitał zakładowy spółki wynosi: 50 000,00 zł.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej brewa realizacja instalacji fotowoltaicznej brewa realizacja instalacji fotowoltaicznej brewa realizacja instalacji fotowoltaicznej brewa realizacja instalacji fotowoltaicznej brewa realizacja instalacji fotowoltaicznej brewa

Dodaj komentarz