Wolna Energia

logo wolna energia
Wolna Energia ma wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej, które pozyskiwała na wielu rynkach UE. Odpowiada za wszystkie inwestycje począwszy od utworzenia projektu, przez wybór finansowania i budowę instalacji, aż po przyłączenie do sieci informując klienta na każdym etapie procesu.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • +48 666 166 866
  • www.wolnaenergia.eu
  • Warszawa
poniedziałek 09:00–18:00
wtorek 09:00–18:00
środa 09:00–18:00
czwartek 09:00–18:00
piątek 09:00–18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:7-10 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

Firma Wolna Energia ma wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej, które pozyskiwała na terenach UE. Przedsiębiorstwo na rynku energetycznym działa od 28 grudnia 2012. Jest odpowiedzialne za utworzenie projektu, przez wybór finansowania i budowę instalacji, aż po przyłączenie do sieci.

Komunikacja firmy względem klienta jest jasna i odbywa się na każdym etapie pracy. Wolna Energia posiada własne ekipy monterskie, na które kładzie duży nacisk w zakresie standardów pracy. Montowane przez nich podzespoły posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i wieloletnią gwarancję.

Jeśli chcesz zainwestować w fotowoltaikę lub inny sposób produkcji energii, warto rozważyć ofertę tej firmy. Instalacje fotowoltaiczne to dobry pomysł na optymalizację swojego firmowego budżetu.

Łącząc je z pompami ciepła, możesz uzyskać świetny system, który przyniesie ci korzyść finansową. Fotowoltaika to inwestycja, dzięki której możesz ekologicznie pozyskać energię, nie martwiąc się o zanieczyszczenie powietrza ani o wysokie koszty produkcji.

Wolna Energia gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta i indywidualne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej instalacji. Jest to solidny partner w sektorze energetycznym.

Kapitał zakładowy przedsiębiorstwa wynosi: 500 000,00 zł.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej wolnaenergia realizacja instalacji fotowoltaicznej wolnaenergia realizacja instalacji fotowoltaicznej wolnaenergia realizacja instalacji fotowoltaicznej wolnaenergia realizacja instalacji fotowoltaicznej wolnaenergia realizacja instalacji fotowoltaicznej wolnaenergia realizacja instalacji fotowoltaicznej wolnaenergia

Dodaj komentarz