TERMOFOL

logo TERMOFOL
TERMOFOL Solar to przykład inteligentnego rozwiązania pozwalającego na dostarczenie klientowi pełnego zestawu fotowoltaicznego. Składają się na niego wszystkie podzespoły oraz usługi związane z montażem i zamontowaniem instalacji.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • +48 12 376 86 00
  • www.termofol.pl
  • Krakowie
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Brak informacji
  • Doświadczenie:0-3 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

TERMOFOL Solar widnieje w spisie KRS od 28.02.2020 r. Jest to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją folii i mat grzewczych.

Firma serwuje inteligentne rozwiązania, które pozwalają na dostarczanie klientowi pełnego zestawu fotowoltaicznego. Takie nowoczesne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nie małą ilość gotówki.

W jego skład wchodzą: panele słoneczne, falowniki, osprzęt, mocowania oraz usługi związane z projektowaniem i montowaniem całej instalacji. Wszelkie formalności również zostają przez nich dopełnione.

Fotowoltaika nie jest jedynym obrębem działalności przedsiębiorstwa. Firma szeroką funkcjonalnością sprawia, że jest mocną konkurencją na rynku. Termofol także sprzedaje maty, folie i panele grzewcze, oraz termostaty.

Można śmiało stwierdzić, że firma składa się z profesjonalistów przeszkolonych w swojej kategorii.

Ogrzewanie podłogowe elektryczne umożliwia obniżenie średniej temperaturę powietrza, bez jednoczesnego zmniejszenia komfortu cieplnego w pomieszczeniach.

Elementy systemu sprowadzamy od uznanych producentów, a same panele fotowoltaiczne mają 25-letni okres gwarancji ze względu na wydajność. Całość można sfinansować kredytem, w którego pośrednictwie firma uczestniczy.

Firma gwarantuje zapewnienie komfortu cieplnego przy użyciu najwyższej klasy produktu, takim jak folie grzewcze i maty grzewcze. Te nowoczesne rozwiązania charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania i idealnie umożliwiając ogrzewanie elektryczne.

Folia grzewcza to cienka warstwa materiału, która nagrzewa się pod wpływem prądu i emituje ciepło. Jest ona niezwykle wydajna i łatwa w montażu, dzięki czemu staje się coraz popularniejszym wyborem w dziedzinie technologii grzewczych opartych na energii elektrycznej.

Podobnie jak w przypadku folii grzewczej. Mata grzewcza również nagrzewa się pod wpływem prądu i emituje ciepło. Idealnie nadaje się do ogrzewania płytkich powierzchni, takich jak panele podłogowe lub ściany.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na zapewnienie komfortu cieplnego w swoim domu lub firmie, warto rozważyć zakup folii grzewczej lub maty grzewczej.

Kapitał zakładowy przedsiębiorstwa wynosi: 5 000,00 zł

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej termofol realizacja instalacji fotowoltaicznej termofol realizacja instalacji fotowoltaicznej termofol realizacja instalacji fotowoltaicznej termofol realizacja instalacji fotowoltaicznej termofol

Dodaj komentarz