SUN FOR YOU

logo SUN_FOR_YOU
Od 2009 roku tworzy projekty fotowoltaiczne w Polsce i na świecie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jest jedną z nielicznych firm mających doświadczenie w budowie farm solarnych o całkowitej mocy 250 MW.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • +48 888 888 289
  • www.sunforyou.pl
  • Bielany Wrocławskie

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:powyzej 10 lat
  • Ilość realizacji:500-1000

Sun For You to firma, która posiada członków zarządu samodzielnie podejmujących decyzje w imieniu spółki. Przedsiębiorstwo od 2009 roku tworzy instalacje i projekty fotowoltaiczne w Polsce i na świecie dla klientów indywidualnych i biznesowych. 

Początkowo spółka swoje usługi opierała na branży elektrycznej, a następnie płynnie przeszła do odnawialnych źródeł energii. Jest jedną z nielicznych firm, która ma doświadczenie w budowie farm solarnych o całkowitej mocy 250 MW.

Firma Sun For You swoje pierwsze kroki stawiała na rynku europejskim, realizując dużą ilość projektów na terenie Francji. Zrealizowane projekty obecnie, dają niezależność energetyczną oraz pozwalają wnieść nową jakość na rynek polski. Optymalizują koszty i wpływają na rentowność przedsięwzięcia. 

Wykształcone przez praktykę kompetencje, wypracowane procesy biznesowe i zaufany zespół pozwalają wnieść nową jakość na rodzący się rynek Polski, oraz gwarantować sukces inwestycji w fotowoltaikę.

Sun For You jest cenionym partnerem w branży energetycznej i wyznacza standardy w zakresie jakości i niezawodności swoich instalacji. Fotowoltaika to ekologiczne rozwiązanie, przedsiębiorstwo o tym wie i z każdym dniem swojej działalności – propaguje takie rozwiązanie. 

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej sunforyou realizacja instalacji fotowoltaicznej sunforyou realizacja instalacji fotowoltaicznej sunforyou realizacja instalacji fotowoltaicznej sunforyou realizacja instalacji fotowoltaicznej sunforyou

Dodaj komentarz