SOLAR-PROJECT

logo solar-project
Solar Project to rodzinna firma z długoletnim stażem, która od 2015 roku zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi wykonując dotychczas prawie 1000 instalacji PV o mocy 15MWp. Cechuje ich indywidualne podejście do klientów indywidualnych, firmowych czy też rolniczych.

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • 798 290 260
  • www.solar-project.pl
  • Złotniki
Poniedziałek 08:00 – 18:00
Wtorek 08:00 – 18:00
Środa 08:00 – 18:00
Czwartek 08:00 – 18:00
Piątek 08:00 – 18:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:4-6 lat
  • Ilość realizacji:500-1000

Solar Project Sp z.o.o. to rodzinna firma z długoletnim stażem, która od 2015 roku zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi wykonując dotychczas prawie 1000 instalacji PV o mocy 15MWp. Cechuje ich indywidualne podejście do każdego zlecenia. Obsługują klientów indywidualnych, firmowych, ale też rolników.

Solar Project Posiada własne brygady montażowe, które są na bieżąco doszkalane, aby podnosić jakość usług, a w przypadku potrzeby inwestowania pomogą w znalezieniu finansowania.

Jeżeli chcesz założyć instalację fotowoltaiczną – dobrze trafiłeś. Przedsiębiorstwo zrobi dla Ciebie projekt, zamontuje konstrukcję oraz obejmie gwarancją całość sprzętu.

Z instalacją od tej firmy, jakość pozyskiwania energii będzie bez zarzutu. 

Za pomocą pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych możesz przyczynić się do redukcji emisji CO2 w atmosferze. Produkując energię elektryczną ze słońca, możesz zwiększyć autokonsumpcję, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. 

Taki sposób pozyskiwania energii polega na konwersji energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata. Przy jej użyciu zaoszczędzasz pieniądze i pozytywnie wpływasz na jakość środowiska.

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej SOLAR PROJECT realizacja instalacji fotowoltaicznej SOLAR PROJECT realizacja instalacji fotowoltaicznej SOLAR PROJECT realizacja instalacji fotowoltaicznej SOLAR PROJECT realizacja instalacji fotowoltaicznej SOLAR PROJECT realizacja instalacji fotowoltaicznej SOLAR PROJECT

Dodaj komentarz