Hanplast Energy

logo hanplast energy
Hanplast Energy to Polski producent paneli fotowoltaicznych oraz jednocześnie instalator modułów z siedzibą w Bydgoszczy. Jako jedyni w Europie posiadają linię produkcyjną w technologii SmartWire Glass/Glass.

Ocena całkowita: 2/5 Liczba oceniających: 1 osoba

Dane kontaktowe

  • 52 511 97 00
  • www.hanplast.energy
  • Bydgoszcz
Poniedziałek 08:00 – 16:00
Wtorek 08:00 – 16:00
Środa 08:00 – 16:00
Czwartek 08:00 – 16:00
Piątek 08:00 – 16:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:powyzej 10 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

Hanplast sp z o.o to polski producent paneli fotowoltaicznych, ale także instalator gotowych już modułów. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Bydgoszczy. Firma jako jedyna w Europie posiada linię produkcyjną w technologii SmartWire Glass/Glass.

Usługi świadczone przez Hanplast obejmują nie tylko całą Polskę, ale również zagranicę. Klienci, którzy są obsługiwani przez przedsiębiorstwo to klienci indywidualni, ale także mali, średni i duzi przedsiębiorcy.  

Hanplast energy sp z.o.o  wykonuje kompleksową obsługę inwestycji fotowoltaicznych. Decydując się na ich ofertę, w pakiecie dostaniesz projekt instalacji, pomoc w finansowaniu, ale również audyt techniczny oraz wsparcie serwisowe.

Kompleksowa obsługa inwestycji fotowoltaicznych to duży atut, który zaoszczędza dużą ilość czasu. Przedsiębiorstwo posiada takie udogodnienia jak własna fabryka modułów fotowoltaicznych. 

Kapitał zakładowy firmy Hanplast sp z.o.o wynosi: 50 000 zł

Marki w ofercie

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej hanplast energy realizacja instalacji fotowoltaicznej hanplast energy realizacja instalacji fotowoltaicznej hanplast energy realizacja instalacji fotowoltaicznej hanplast energy realizacja instalacji fotowoltaicznej hanplast energy realizacja instalacji fotowoltaicznej hanplast energy

Dodaj komentarz