GEO Solar

logo GEO_SOLAR
Brak informacji

Brak ocen

Dane kontaktowe

  • 22 245 11 06
  • www.geo-solar.pl
  • Warszawa
Poniedziałek  8.00 – 17.00
Wtorek  8.00 – 17.00
Środa  8.00 – 17.00
Czwartek  8.00 – 17.00
Piątek  8.00 – 17.00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Brak informacji
  • Doświadczenie:Brak informacji
  • Ilość realizacji:Brak informacji

Geo solar to firma z „fotowoltaiką najlepszą pod słońcem”. Przedsiębiorstwo zajmuje się doborem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Odpowiada również za stan techniczny istniejącej już instalacji. 

Przedsiębiorca działa od lat w branży energetycznej, a w swojej ofercie posiada wiele ciekawych rozwiązań. Jakość używanych przez firmę urządzeń jest bardzo dobra. 

W 2017 Geo solar wykonał instalacje fotowoltaiczne dla firmy IKEA. Jest to duże wyróżnienie, które oznacza, że usługi przedsiębiorstwa są godne polecenia. Współpraca z firmą Geo solar to czysta przyjemność. 

Instalacja fotowoltaiczna u tej firmy to dobry wybór, który przyniesie zadowalające rezultaty. Dobór instalacji fotowoltaicznej jest kluczową kwestią, która przynosi długodystansowe efekty. Od prawidłowego umieszczenia instalacji zależny jest wolumen produkowanej energii.  

System fotowoltaiczny jest kwestią, którą warto rozważyć również pod kątem optymalizacji miesięcznych wydatków. Ale to nie jedyny atut. Decydując się na wybór instalacji fotowoltaicznych, przyczyniasz się do poprawy ekologicznej środowiska. 

Redukcja emisji CO2 to ważna kwestia, o której należy pamiętać. Zainstalowanie takiego rozwiązania jak panele fotowoltaiczne to dobry krok do tego, aby pomyśleć również o wymianie systemu ogrzewania. 

W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie pompy ciepła, która współdziałając z instalacją, wykorzystuje energię elektryczną ze słońca. Instalacje fotowoltaiczne to bardzo ciekawy i przyszłościowy kierunek, który warto wybrać. 

Firma Geo solar o tym wie i prowadząc swoją działalność, propaguje ekologiczne rozwiązania.

Galeria

Dodaj komentarz