Eco Solar System

logo ECO_SOLAR
Zespół Eco Solar System jako eksperci w fotowoltaice pomaga firmom i właścicielom nieruchomości budować niezależne elektrownie słoneczne. Posiadamy własnych monterów i elektryków, dzięki czemu kompleksowo zajmujemy się doradzctwem, projektem jak i wykonaniem instalacji.

Ocena całkowita: 1/5 Liczba oceniających: 1 osoba

Dane kontaktowe

  • +48 506 024 110
  • www.ecosolarsystem.pl
  • Gdańsk
Poniedziałek 08:00–16:00
Wtorek 08:00–16:00
Środa 08:00–16:00
Czwartek 08:00–16:00
Piątek 08:00–16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

O firmie

  • Obszar działalności:
    • Cała Polska
  • Doświadczenie:4-6 lat
  • Ilość realizacji:Brak informacji

Eco Solar System jest firmą, która zajmuje się fotowoltaiką. Jako ekspert na rynku, pomaga firmom i właścicielom nieruchomości budować niezależne elektrownie słoneczne.

Przedsiębiorstwo zatrudnia własnych monterów i elektryków, dzięki czemu może pełnić kompleksowe usługi. Firma zajmuje się doradztwem, projektem  i wykonaniem instalacji.

Produkty, które serwuje przedsiębiorstwo, są wysokiej jakości i pochodzą tylko od wiodących producentów. Eco Solar współpracuje z największymi hurtowniami fotowoltaicznymi w Polsce.

 Priorytetem firmy jest profesjonalizm oraz najwyższa jakość obsługi klienta.

Budowane przez firmę instalacje fotowoltaiczne pozwalają ekologicznie produkować energię elektryczną. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie użytkowania tradycyjnych, nieodnawialnych źródeł energii, aby przekonać się, czym jest niezależność energetyczna.

Firma oferuje kompleksowe usługi, obejmujące doradztwo, projektowanie i wykonanie instalacji. W swoim asortymencie posiada również wysokiej jakości produkty, które pochodzą od wiodących producentów.

Indywidualne podejście do klienta oraz możliwość skorzystania z dofinansowania sprawiają, że Eco Solar System jest atrakcyjnym wyborem dla tych, którzy chcą inwestować w technologię, jaką jest fotowoltaika.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czym jest instalacja fotowoltaiczna od firmy Eco Solar System – nie powinieneś się wahać.

Kapitał zakładowy spółki wynosi: 5 000,00 zł. 

Galeria

realizacja instalacji fotowoltaicznej Eco Solar realizacja instalacji fotowoltaicznej Eco Solar realizacja instalacji fotowoltaicznej Eco Solar realizacja instalacji fotowoltaicznej Eco Solar realizacja instalacji fotowoltaicznej Eco Solar realizacja instalacji fotowoltaicznej Eco Solar realizacja instalacji fotowoltaicznej Eco Solar

Dodaj komentarz